Okap Elica Illusion H16 WH/A/100 biały
Elica Illusion H16 WH/A/100 biały 2020 rokwydajny biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Illusion H16 WH/A/100 biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap sufitowy ELICA ILLUSION H16 WH/A/100 | 8 699 zł |
Okap sufitowy ELICA ILLUSION WHITE WH/A/100 H16 biały (16 cm wysokość) (PR | 8 699 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap sufitowy ELICA ILLUSION WHITE WH/ | 8 699 zł |
Okap Elica Illusion H16 WH/A/100 PRF0147727A - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! | 8 699 zł |
ELICA Okap ILLUSION WHITE H16 WH/A/100 biały, wys.16cm PRF0147727B * - Z K | 8 699 zł |
Okap Elica Illusion H16 WH/A/100 PRF0147727A - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! | 8 699 zł |
Okap Elica ILLUSION H16 WH/A/100 PRF0147727A wyciąg | 8 699 zł |
Modyfikacje Elica Illusion H16 WH/A/100
Ceny na Elica Illusion H16 WH/A/100 |
---|---|---|---|---|
Elica Illusion H16 WH/A/100 biały | od 8 699 zł | 7 oferty | ||
Elica Illusion H16 BL MAT/A/100 czarny | od 8 699 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →