Patelnia grillowa Berlinger Haus Stone Touch BH-1163 28 cm szary
Berlinger Haus Stone Touch BH-1163 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Stone Touch BH-1163 28 cm szary
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Granit grill patelnia do smażenia patelnia do grillowania BERLINGERHAUS 28 | 94 zł |
Patelnia grillowa BERLINGER HAUS Stone Touch Line BH/1163N 28 cm | 154 zł |
PATELNIA GRILLOWA GRANITOWA BERLINGERHAUS 28cm BH-1163 STONE TOUCH | 135 zł |
Patelnia grillowa BERLINGER HAUS Stone Touch Line BH/1163N 28 cm BH-1163N | 154 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →