Patelnia Berlinger Haus Granit Diamond BH-1792 24 cm
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1792 24 cm28 cm |
|
Ergonomiczna konstrukcja uchwytu. W zestawie stojak.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Granit Diamond BH-1792 24 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Granit Diamond Line BH/1792 24 cm | 96 zł |
PATELNIA GRANIT DIAMOND 24cm BERLINGER HAUS BH-1792 | 89 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Granit Diamond Line BH/1792 24 cm BH-1792 | 96 zł |
Patelnia Berlinger Haus Granit Diamond 24cm | 95 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Berlinger Haus Granit Diamond BH-1792
Ceny na Berlinger Haus Granit Diamond BH-1792 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1792 24 cm | od 89 zł | 9 oferty | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1793 28 cm | od 119 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →