Patelnia TESCOMA Manico Rosso 597826 26 cm czarny
Zdjęcia 8 |
TESCOMA Manico Rosso 597826 |
|
Nieprzywierająca powłoka o właściwościach polerowanego kamienia naturalnego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Manico Rosso 597826 26 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Manico Rosso ø 26 cm - Tescoma | 134 zł |
Patelnia Tescoma Patelnia MANICO ROSSO 26 cm Tescoma uniwersalny | 193 zł |
Patelnia ø 26 cm Manico Rosso – Tescoma czarny | 129 zł |
Patelnia MANICO ROSSO ø 26 cm | 149 zł |
Modyfikacje TESCOMA Manico Rosso 597826
Ceny na TESCOMA Manico Rosso 597826 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Manico Rosso 597824 24 cm czarny | od 109 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA Manico Rosso 597826 26 cm czarny | od 129 zł | 5 oferty | ||
TESCOMA Manico Rosso 597828 28 cm czarny | od 139 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA Manico Rosso 597830 30 cm czarny | od 129 zł | 4 oferty | ||
TESCOMA Manico Rosso 597832 32 cm czerwony | od 197 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →