Сковорідка TESCOMA Manico Rosso 597826 26 см чорний
Фото 8 |
TESCOMA Manico Rosso 597826 |
|
Антипригарне покриття з властивостями натурального полірованого каменю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Manico Rosso 597826 26 см чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia Manico Rosso ø 26 cm - Tescoma | 134 zł |
Patelnia Tescoma Patelnia MANICO ROSSO 26 cm Tescoma uniwersalny | 193 zł |
Patelnia ø 26 cm Manico Rosso – Tescoma czarny | 129 zł |
Patelnia MANICO ROSSO ø 26 cm | 149 zł |
Модификації TESCOMA Manico Rosso 597826
Ціни на TESCOMA Manico Rosso 597826 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Manico Rosso 597824 24 см чорний | від 109 zł | 3 пропозиції | ||
TESCOMA Manico Rosso 597826 26 см чорний | від 129 zł | 5 пропозицій | ||
TESCOMA Manico Rosso 597828 28 см чорний | від 139 zł | 3 пропозиції | ||
TESCOMA Manico Rosso 597830 30 см чорний | від 129 zł | 4 пропозиції | ||
TESCOMA Manico Rosso 597832 32 см червоний | від 197 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →