Сковорідка TESCOMA i-Premium 602438 28 см
Фото 3 |
TESCOMA i-Premium 602438 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA i-Premium 602438 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia głęboka i-Premium Stone ø 28 cm - Tescoma | 251 zł |
Patelnia głęboka Tescoma i-Premium Stone, Ø 28 cm szary | 259 zł |
Patelnia głęboka i-PREMIUM Stone ø 28 cm | 279 zł |
Модификації TESCOMA i-Premium 602438
Ціни на TESCOMA i-Premium 602438 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA i-Premium 602434 24 см | від 200 zł | 4 пропозиції | ||
TESCOMA i-Premium 602438 28 см | від 251 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →