Patelnia TESCOMA i-Premium 602438 28 cm
Zdjęcia 3 |
TESCOMA i-Premium 602438 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA i-Premium 602438 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia głęboka i-Premium Stone ø 28 cm - Tescoma | 251 zł |
Patelnia głęboka Tescoma i-Premium Stone, Ø 28 cm szary | 259 zł |
Patelnia głęboka i-PREMIUM Stone ø 28 cm | 279 zł |
Modyfikacje TESCOMA i-Premium 602438
Ceny na TESCOMA i-Premium 602438 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA i-Premium 602434 24 cm | od 200 zł | 4 oferty | ||
TESCOMA i-Premium 602438 28 cm | od 251 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →