Сковорідка TESCOMA Presto 594026 26 см
Фото 6 |
TESCOMA Presto 594026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості сковорідки TESCOMA Presto 594026:
- Ручка з отвором для підвішування
Модификації TESCOMA Presto 594026
Ціни на TESCOMA Presto 594026 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Presto 594024 24 см | від 76 zł | 3 пропозиції | ||
TESCOMA Presto 594026 26 см | від 90 zł | 2 пропозиції | ||
TESCOMA Presto 594028 28 см | від 97 zł | 2 пропозиції | ||
TESCOMA Presto 594030 30 см | від 134 zł | 2 пропозиції | ||
TESCOMA Presto 594032 32 см | від 116 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →