Patelnia TESCOMA Presto 594026 26 cm
Zdjęcia 6 |
TESCOMA Presto 594026 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości patelni TESCOMA Presto 594026:
- Wiszący uchwyt
Modyfikacje TESCOMA Presto 594026
Ceny na TESCOMA Presto 594026 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Presto 594024 24 cm | od 76 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA Presto 594026 26 cm | od 90 zł | 2 oferty | ||
TESCOMA Presto 594028 28 cm | od 97 zł | 2 oferty | ||
TESCOMA Presto 594030 30 cm | od 134 zł | 2 oferty | ||
TESCOMA Presto 594032 32 cm | od 116 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →