Ostrzałka do noży TESCOMA Presto 863052
TESCOMA Presto 863052 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Presto 863052
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ostrzałka do noży Presto - Tescoma | 55 zł |
Tescoma Ostrzałka (863052.00) | 89 zł |
Ostrzałka do noży PRESTO | 61 zł |
Tescoma Presto 863052 ostrzałka | 52 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →