Patelnia grillowa TESCOMA Massive 617016 30 cm czarny
Zdjęcia 3 |
TESCOMA Massive 617016 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Massive 617016 30 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tescoma 617016 Patelnia grillowa z żeliwa o wysokiej przewodności cieplnej | 319 zł |
Patelnia do grillowania obustronna Massive ø 30 cm - Tescoma | 242 zł |
Patelnia do grillowania obustronna MASSIVE ø 30 cm | 269 zł |
Żeliwna patelnia do grillowania ø 30 cm Massive – Tescoma czarny | 219 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →