Patelnia TESCOMA Smart Click 605038 28 cm czarny
Zdjęcia 5 |
TESCOMA Smart Click 605038 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Smart Click 605038 28 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia głęboka Smartclick ø 28 cm - Tescoma | 287 zł |
Patelnia głęboka Tescoma SmartCLICK, Ø 28 cm czarny | 299 zł |
Patelnia głęboka SmartCLICK ø 28 cm | 319 zł |
Tescoma SmartCLICK 605038 patelnia głęboka 28 cm 106766 | 319 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →