Patelnia TESCOMA Smart Click 605028 28 cm czarny
Zdjęcia 3 |
TESCOMA Smart Click 605028 24 cm 28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Smart Click 605028 28 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Smartclick ø 28 cm - Tescoma | 260 zł |
Patelnia Tescoma SmartClick 28cm | 337 zł |
Patelnia Tescoma SmartCLICK, Ø 28 cm czarny | 299 zł |
Patelnia SmartCLICK ø 28 cm | 289 zł |
Tescoma SmartCLICK 605028 patelnia 28 cm 106765 | 229 zł |
Modyfikacje TESCOMA Smart Click 605028
Ceny na TESCOMA Smart Click 605028 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Smart Click 605024 24 cm czarny | od 189 zł | 2 oferty | ||
TESCOMA Smart Click 605028 28 cm czarny | od 229 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →