Сковорідка TESCOMA Smart Click 605028 28 см чорний
Фото 3 |
TESCOMA Smart Click 605028 24 см 28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Smart Click 605028 28 см чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia Smartclick ø 28 cm - Tescoma | 260 zł |
Patelnia Tescoma SmartClick 28cm | 337 zł |
Patelnia SmartCLICK ø 28 cm | 289 zł |
Patelnia Tescoma SmartCLICK, Ø 28 cm czarny | 299 zł |
Tescoma SmartCLICK 605028 patelnia 28 cm 106765 | 229 zł |
Модификації TESCOMA Smart Click 605028
Ціни на TESCOMA Smart Click 605028 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Smart Click 605024 24 см чорний | від 189 zł | 2 пропозиції | ||
TESCOMA Smart Click 605028 28 см чорний | від 229 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →