Patelnia grillowa TESCOMA i-Premium Stone 602466 26 cm czarny
TESCOMA i-Premium Stone 602466 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA i-Premium Stone 602466 26 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia do grillowania i-Premium Stone 26 x 26 cm - Tescoma | 197 zł |
Patelnia do grillowania Tescoma i-Premium Stone, szer. 26 cm szary | 199 zł |
Patelnia do grillowania i-PREMIUM Stone 26 x 26 cm | 219 zł |
Patelnia grillowa Tescoma Stone Indukcja 26x26cm | 184 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →