Сковорідка Berlinger Haus Granit Diamond BH-1792 24 см
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1792 24 см28 см |
|
Ергономічний дизайн ручки. Підставка в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Granit Diamond BH-1792 24 см
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia BERLINGER HAUS Granit Diamond Line BH/1792 24 cm | 96 zł |
PATELNIA GRANIT DIAMOND 24cm BERLINGER HAUS BH-1792 | 89 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Granit Diamond Line BH/1792 24 cm BH-1792 | 96 zł |
Patelnia Berlinger Haus Granit Diamond 24cm | 95 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Berlinger Haus Granit Diamond BH-1792
Ціни на Berlinger Haus Granit Diamond BH-1792 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1792 24 см | від 89 zł | 9 пропозицій | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1793 28 см | від 119 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →