Patelnia Berlinger Haus Aquamarine BH-7049 granatowy
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-7049 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aquamarine BH-7049 granatowy
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Metallic Line Aquamarine Edition BH-7049 (5 | 303 zł |
ZESTAW 3 PATELNI GRANITOWYCH BERLINGERHAUS BH-7049 | 285 zł |
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Metallic Line Aquamarine Edition BH-7049 (5 | 303 zł |
Patelnia Berlinger Haus zestaw 20 24 28cm | 286 zł |
Zestaw patelni Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine Edition, niebieski, | 303 zł |
Zestaw 3 Patelni Granitowych Bh-7049 Lumarko! | 332 zł |
Wideo recenzje
Ekwipunek:
- Patelnia ze zdejmowanym uchwytem 20x4,5 cm, 1,0 l
- Patelnia 24x4,8 cm, 1,7 l
- Patelnia grillowa z wyjmowanym uchwytem 28x28x4,1 cm, 2,1 l
- Plastikowe wieczka 20/24 cm
Modyfikacje Berlinger Haus Aquamarine BH-7049
Ceny na Berlinger Haus Aquamarine BH-7049 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-6796 czerwony | od 295 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Carbon BH-7048 grafit | od 265 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-7049 granatowy | od 285 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →