Сковорідка Berlinger Haus Aquamarine BH-7049 синій
Відео 1Фото 8 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-7049 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Aquamarine BH-7049 синій
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Metallic Line Aquamarine Edition BH-7049 (5 | 303 zł |
ZESTAW 3 PATELNI GRANITOWYCH BERLINGERHAUS BH-7049 | 285 zł |
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Metallic Line Aquamarine Edition BH-7049 (5 | 303 zł |
Patelnia Berlinger Haus zestaw 20 24 28cm | 286 zł |
Zestaw patelni Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine Edition, niebieski, | 303 zł |
Zestaw 3 Patelni Granitowych Bh-7049 Lumarko! | 332 zł |
Відеоогляди
Комплектація:
- Сковорода зі знімною ручкою 20х4. 5 см, 1.0 л
- Сковорода 24х4.8 см, 1.7 л
- Сковорода гриль зі знімною ручкою 28х28х4. 1 см, 2.1 л
- Пластикові кришки 20/24 см
Модификації Berlinger Haus Aquamarine BH-7049
Ціни на Berlinger Haus Aquamarine BH-7049 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon BH-7048 графіт | від 265 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-7049 синій | від 285 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-6796 червоний | від 295 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →