Patelnia Berlinger Haus Carbon BH-7048 grafit
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Berlinger Haus Carbon BH-7048 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Carbon BH-7048 grafit
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Metallic Line Carbon Pro Edition BH-7048 (5 | 286 zł |
ZESTAW 3 PATELNI GRANITOWYCH BERLINGERHAUS BH-7048 | 285 zł |
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Metallic Line Carbon Pro Edition BH-7048 (5 | 286 zł |
Zestaw patelni Berlinger Haus Carbon Pro, czarny, 5 elementów, BH/7048 | 265 zł |
ZESTAW 3 PATELNI GRANITOWYCH BERLINGERHAUS BH-7048 | 357 zł |
Wideo recenzje
Ekwipunek:
- Patelnia ze zdejmowanym uchwytem 20x4,5 cm, 1,0 l
- Patelnia 24x4,8 cm, 1,7 l
- Patelnia grillowa z wyjmowanym uchwytem 28x28x4,1 cm, 2,1 l
- Plastikowe wieczka 20/24 cm
Modyfikacje Berlinger Haus Carbon BH-7048
Ceny na Berlinger Haus Carbon BH-7048 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-6796 czerwony | od 295 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Carbon BH-7048 grafit | od 265 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-7049 granatowy | od 285 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →