Monitor Samsung S24C312E 24 "
Zdjęcia 7 |
Samsung S24C312E 24 "
24 "27 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung S24C312E 24 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Wyświetlacz PC do gier S31C 24" 75Hz - 5ms panel IPS FHD 1920 x 10 | 429 zł |
SAMSUNG Monitor SAMSUNG LS24C312EAUXEN 24 FHD, 75Hz, AMD FreeSync Czarny | 469 zł |
24" Samsung S24C312EAU - S31C Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" | 448 zł |
SAMSUNG 24"'' LS24C312EAUXEN Czarny LS24C312EAUXEN | 490 zł |
Monitor Samsung S312C (LS24C312EAUXEN) | 449 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Samsung S24C312E
Ceny na Samsung S24C312E |
---|---|---|---|---|
Samsung S24C312E 24 " | od 418 zł | 12 oferty | ||
Samsung S27C312E 27 " | od 499 zł | 22 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →