Monitor Samsung F27T370FWR 27 "
Zdjęcia 4 |
Samsung F27T370FWR 27 "
24 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung F27T370FWR 27 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung F27T370FWR LF27T370FWRXEN | 649 zł |
27" Samsung F27T370FWR - 1920x1080 - 75Hz - IPS - 5 ms - Monitor | 753 zł |
Samsung LF27T370FWR 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full LF27T370FWRXEN | 812 zł |
Monitor Samsung Lf27T370Fhrxen, Ips, 27”, 5 Ms, 16:9, 1920X1080 | 681 zł |
Samsung Lf27t370fwrxen 27´´ Full Hd Ips Led Monitor 75hz Czarny One Size / | 747 zł |
Modyfikacje Samsung F27T370FWR
Ceny na Samsung F27T370FWR |
---|---|---|---|---|
Samsung F24T370FWR 24 " | od 469 zł | 7 oferty | ||
Samsung F27T370FWR 27 " | od 649 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →