Монітор Asus ZenScreen MB16AC 15.6 " сірий (90LM0381-B01170)
Відео 11Фото 16 |
Закрити
Шапка
Asus ZenScreen MB16AC 15.6 " сірий
Діагональ:15.6 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:800:1
Яскравість:220 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ZenScreen MB16AC 15.6 " сірий
Усі ціни 32 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus ZenScreen MB16ACE 156" Monitor Czarny/SrebrnyAutomatycznie rozpoznaje orientację i przełącza monitor między poziomym i pionowym
Składane etui Smart Case można przekształ... щеcić w podstawkę, aby ustawić monitor w trybie portretowym lub krajobrazu
Jest wyposażony w rozwiązanie sygnału hybrydowego, które obsługuje transmisję prądu i wideo Amazon.plПоскаржитись | 798 zł |
ASUS Monitor ASUS ZenScreen MB16ACE 15.6 FHD IPS 5ms SzaryMonitor Asus ZenScreen Mb16Ace 15.6 FHD IPS 5ms Asus ZenScreen ™ Mb16Ace został zaprojektowany, aby zapewnić Ci produktywność... ще, gdziekolwiek jesteś. To przenośny monitor z rozwiązaniem sygnału hybrydowego, co oznacza, że potrzebujesz tylko jednego złącza Usb, aby współpracować z prawie każdym laptopem. Dzięki super cienkiemu profilowi 8 mm i wadze zaledwie 0,71 kg ZenScreen Mb16Ace jest również najlżejszym monitorem 15,6 cala. Korzyści: - Komfortowa praca i zabawa dzięki przekątnej ekranu 15.6". - Filmy wyglądają znakomicie w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080). - Idealne odwzorowanie kolorów zapewnia matryca Ips. - Brak efektu smużenia zapewnia czas reakcji 5 ms. - Zadbaj o swój komfort i zdrowy wzrok z technologią Flicker Free - Rozwiązanie sygnału hybrydowego obsługuje transmisję zasilania i wideo oraz umożliwia kompatybilność z każdym laptopem z portem USB Type-C lub Type A - Automatycznie wykrywanie orientacji obrazu i przełączanie monitora pomiędzy trybem poziomym a pionowym. - Składaną pokrywę można przekształcić w stojak, aby podeprzeć monitor w trybie pionowym lub poziomym. MediaMarkt.plПоскаржитись | 799 zł |
15" ASUS ZenScreen MB16ACE - 1920x1080 (FHD) - IPS - 5 ms - Monitor15,6 monitor od ASUS z rozdzielczo?? na 1920x1080 (FHD) & IPS-Panel Specyfikacja Rozdzielczo??: 1920x1080 (FHD) Cz?stotliwo??... щеod?wie?ania: 60Hz Szybko?? reakcji: 5ms (GTG) Rodzaj panelu: IPSHighlights USB-C - Hybrid-Signal solution, powerthrough from laptop and video signal in one cable Extend your workspace with an additional monitor Proshop.plПоскаржитись | 944 zł |
Asus Monitor przenośny 15.6 cala MB16ACE UPASU16LMB16ACE | 915 zł |
ASUS MB16ACE - 15,6'' | IPS | Full HD | 5ms | 1xUSB Type-C | MON-LCD-ASU-0Rozszerz swoje pole widzenia. Powiększ swój świat. ASUS ZenScreen™ MB16ACE został zaprojektowany z myślą o zachowaniu produkt... щеywności, gdziekolwiek jesteś. Jest to wyjątkowo mobilny monitor wyposażony w technologię sygnału hybrydowego, dzięki czemu pojedyncze zintegrowane gniazdo USB umożliwia pełną kompatybilność z laptopami prawie każdego typu. Dzięki niesamowicie wąskiemu profilowi o grubości 8 mm i niewielkiej wadze 0,71 kg ZenScreen MB16ACE jest również najlżejszym przenośnym monitorem 15,6-calowym. Technologia sygnału hybrydowego: obsługa USB Type-A oraz Type-C ZenScreen™ MB16ACE potrzebuje tylko jednego połączenia USB do przesyłania zarówno zasilania, jak i sygnału wideo z Twojego urządzenia. Monitor ten jest wyposażony w nowatorską technologię sygnału hybrydowego z natywną obsługą połączeń USB Type-C™ (USB-C™) i korzysta z zainstalowanego sterownika do obsługi gniazd USB Type-A, co zapewnia pełną kompatybilność. Gniazdo USB-C charakteryzuje się obustronną konstrukcją do podłączania każdą stroną wtyczki i umożliwia szybkie i bezproblemowe połączenie z każdym urządzeniem. Smukła, stylowa i ultramobilna konstrukcja ZenScreen™ MB16ACE doskonale nadaje się do wykorzystania jako drugi monitor do dwuekranowych prezentacji, a jego wszechstronność znacznie zwiększy Twoją wydajność w podróży. Jest niewiarygodnie lekki, ważąc jedynie 0,71 kg, a ponadto wyróżnia się ultrasmukłym, 8-milimetrowym profilem, dzięki czemu zmieści się do każdej torby podróżnej. Szeroki kąt oglądania ZenScreen™ MB16ACE jest wyposażony w panel Full HD, który zapewnia oszałamiający obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 oraz wyjątkowo wierne odwzorowanie kolorów. Wykorzystuje ona technologię IPS dla większej elastyczności podczas rozszerzania Twojej powierzchni ekranowej, oferując wspaniałe kolory oraz kontrast – i to nawet w czasie oglądania pod ekstremalnym kątem. Składana inteligentna pokrywa Nowa inteligentna pokrywa z możliwością składania chroni monitor ZenScreen™ MB16ACE przed kurzem i zarysowaniem, a przy tym charakteryzuje się mniejszą wagą. Pokrywę można przekształcić w stojak, aby podeprzeć monitor w trybie pionowym lub poziomym. W prawym dolnym rogu monitora ZenScreen MB16ACE znajduje się wgłębienie na Smart Pen (inteligentny rysik), w którym możesz umieścić rysik i w ten sposób podeprzeć monitor, kiedy nie korzystasz z inteligentnej pokrywy. Technologia Flicker-free Zapomnij o problemie zmęczenia i przeciążenia oczu. Monitor ZenScreen MB16ACE obsługuje certyfikowaną przez TÜV Rheinland technologię ASUS Flicker Free służącą do zmniejszenia efektu migotania wyświetlacza i zapewnienia większego komfortu podczas użytkowania. Technologia ta pomaga zminimalizować przypadki wystąpienia bólu oczu i innych szkodliwych efektów, które pojawiają się szczególnie po wielu godzinach przed ekranem spędzonych na oglądaniu ulubionych filmów. Komputronik.plПоскаржитись | 799 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Asus ZenScreen (портативні)Порівняти в таблиці →
від 1 919 zł
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), OLED, відгук 1 мс, 60 Гц, HDMI, USB C, Power Delivery, HDR, TÜV Rheinland
від 1 457 zł
портативний, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 120 Гц, HDMI, USB C, HDR
від 900 zł
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, USB C, динаміки
від 1 249 zł
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 3 мс, 144 Гц, HDMI, USB C, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 1 519 zł
портативний, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 144 Гц, HDMI, USB C, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
від 1 249 zł
портативний, сенсорний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, USB C, динаміки
від 1 149 zł
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, USB C, динаміки
від 1 805 zł
портативний, 16 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, USB C, динаміки, TÜV Rheinland
від 1 639 zł
портативний, 13.3 ", 1920x1080 (16:9), OLED, відгук 1 мс, 60 Гц, HDMI, USB C, HDR, TÜV Rheinland
від 894 zł
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, USB C, TÜV Rheinland
від 1 619 zł
портативний, сенсорний, 14 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, USB C
від 1 589 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, USB C, Power Delivery, динаміки, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
від 789 zł
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, USB C
від 1 254 zł
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, USB C
Відеоогляди
Best Portable Monitor / Best portable monitor 2021 / Asus Zenscreen mb16ac / Asus mb169c+ !!!
6 березня 2021932 перегляда
ASUS ZenScreen MB16AC - Performance and Portability!
17 липня 2023283 перегляда
ASUS: Zenscreen MB16AC | Portable Monitor
25 червня 2021183 перегляда
ASUS ZENSCREEN || MB16AC || PORTABLE MONITOR || UNBOXING ||
15 грудня 20201 670 переглядів
ASUS ZenScreen MB16AC 15.6 Portable Monitor Review and Unboxing
7 квітня 2020200 переглядів
ASUS ZenScreen MB16ACE Portable Monitor Product Review
13 березня 202261 854 перегляда
Best Portable Monitor? ASUS Zenscreen MB16AC
7 лютого 201948 389 переглядів
ASUS ZenScreen MB16AC Unboxing/Quick Review
5 липня 2020170 переглядів
UNBOX- ASUS ZenScreen MB16AC 15,6" IPS USB Type C
22 вересня 20171 461 перегляд
ASUS ZenScreen MB16AC Review: The Best Portable USB-C Monitor
19 жовтня 2017115 392 перегляда
Road-warrior productivity boosted by my ASUS ZenScreen MB16AC secondary travel display (4K video}
14 жовтня 201791 899 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 911 zł
портативний, 15.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 10 мс, 60 Гц, HDMI, USB C, динаміки
від 825 zł
портативний, сенсорний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 6 мс, HDMI, USB C, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 699 zł
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 6 мс, 60 Гц, USB C, Power Delivery, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
від 894 zł
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, USB C, TÜV Rheinland
від 719 zł
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, USB C, динаміки, TÜV Rheinland
від 829 zł
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 6 мс, 60 Гц, USB C, Power Delivery
від 935 zł
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, USB C, Power Delivery
від 730 zł
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, USB C, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 1 168 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 979 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR