Monitor Asus ZenScreen MB16AC 15.6 " szary (90LM0381-B01170)
Wideo 11Zdjęcia 16 |
Asus ZenScreen MB16AC 15.6 " szary
Przekątna:15.6 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:800:1
Jasność:220 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ZenScreen MB16AC 15.6 " szary
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus ZenScreen MB16ACE 156" Monitor Czarny/Srebrny | 798 zł |
ASUS Monitor ASUS ZenScreen MB16ACE 15.6 FHD IPS 5ms Szary | 829 zł |
15" ASUS ZenScreen MB16ACE - 1920x1080 (FHD) - IPS - 5 ms - Monitor | 878 zł |
Asus Monitor przenośny 15.6 cala MB16ACE UPASU16LMB16ACE | 915 zł |
Monitor ASUS ZenScreen MB16ACE 15.6" 1920x1080px IPS | 799 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →