Monitor LG 49VL5PJ-A 49 "
Zdjęcia 7 |
LG 49VL5PJ-A 49 "
49 "55 "
Przekątna:49 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:500 cd/m²
Złącza:DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 49VL5PJ-A 49 "
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG Electronics Monitor 49VL5PJ 49 cali FHD 24/7 500cd/m2 IPS ULLGE049L49VL | 10 688 zł |
Monitor 49VL5PJ 49 cali FHD 24/7 500cd/m2 IPS MON-DSG-LG-066 | 6 022 zł |
No name LG 49VL5PJ Seria VL5PJ - 49" z Nie | 8 564 zł |
LG Electronics Monitor 49VL5PJ 49 cali FHD 24/7 500cd/m2 IPS 91673 | 10 688 zł |
LG 49VL5PJ signage display Płaski panel Digital Signage 124,5 49VL5PJ | 13 335 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje LG 49VL5PJ-A
Ceny na LG 49VL5PJ-A |
---|---|---|---|---|
LG 49VL5PJ-A 49 " | od 6 022 zł | 11 oferty | ||
LG 55VL5PJ-A 55 " | od 9 258 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →