Monitor LG UltraGear 32GQ950 31.5 " czarny
Wideo 18Zdjęcia 14 | od 4 679 do 5 572 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
LG UltraGear 32GQ950 31.5 " czarny
2022 rokUltraGear (gamingowe)gamingowy4KHDMI 2.1HDRAdaptive-SyncFreeSynchub USB 3.0cienka ramkadobry DCI-P3
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:160 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:450 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Seria LG UltraGear (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 649 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 300 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 596 zł
26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 075 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 839 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 821 zł
gamingowy, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 116 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 199 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 675 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 340 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 260 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 5 487 zł
gamingowy, 44.5 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 285 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 900 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1900 R, IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 879 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 6 329 zł
gamingowy, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 999 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 4 679 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 520 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
Wideo recenzje
LG UltraGear 32GQ950-B 32inch Nano IPS 4k 144hz/160hz OC AWT Monitor. Unboxing & Review (Urdu/Hindi)
23 czerwca 20231 131 przegląd
LG Almost Nailed It, Except One Major Thing... - LG 32GQ950 Review
8 listopada 2022189 991 przegląd
LG UltraGear 32GQ950 | Unboxing and Review
1 marca 20232 535 przegląd
LG 32GQ950 UNBOXING in HINDI | 32 inch 4k 144hz Monitor | Mr Pc Wale
30 kwietnia 202318 032 przegląd
LG 32GQ850 $599 32GQ950 $899 Price Drop Amazon Prime Day Sale
11 października 20223 057 przegląd
The ULTIMATE 4K Gaming Monitor? DUAL LG 32GQ950s
7 marca 202314 841 przegląd
This monitor surprised me - LG UltraGear 32GQ950
22 lipca 2022436 566 przegląd
Odyssey Neo G8 Vs LG 32GQ950 Best Gaming Monitors 2023 Samsung Mini LED Vs LG Nano IPS
28 stycznia 202316 079 przegląd
Super Sized Nano IPS! LG 32GQ950 HDR Highlights Unboxing
27 lipca 202224 470 przegląd
LG UltraGear : Tech Chap & Zer0 discuss 32GQ950 I LG
13 października 20224 191 przegląd
LG Gaming Monitor Review - 32GQ950
23 lipca 202212 717 przegląd
LG 32GQ950-B UltraGear 4K Monitor Review
12 sierpnia 202298 379 przegląd
LG UltraGear : 32GQ950 - Official Unboxing I LG
13 października 20227 779 przegląd
Ultimate 32-inch 4K Gaming Monitor - LG 32GQ950
23 lipca 2022480 928 przegląd
LG 32GQ950-B UltraGear 4K Monitor Unboxing
1 sierpnia 202249 052 przegląd
New LG 27GP95R Pre Review LG 32GQ950 32GQ850 48GQ900 OLED
8 czerwca 202229 654 przegląd
$1300 Gaming monitor worth it?… LG 32GQ950-B NEW 2022
11 lipca 202214 350 przegląd
LG 32GQ950 32" 4K HDR1000 LG Nano IPS HDMI 2.1 Monitor CES New in 2022
6 stycznia 202228 675 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 3 594 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible