Монітор LG 49VL5PJ-A 49 "
Фото 7 |
LG 49VL5PJ-A 49 "
49 "55 "
Діагональ:49 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:500 кд/м²
Роз'єми:DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити LG 49VL5PJ-A 49 "
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LG Electronics Monitor 49VL5PJ 49 cali FHD 24/7 500cd/m2 IPS ULLGE049L49VL | 10 688 zł |
Monitor 49VL5PJ 49 cali FHD 24/7 500cd/m2 IPS MON-DSG-LG-066 | 6 022 zł |
No name LG 49VL5PJ Seria VL5PJ - 49" z Nie | 8 564 zł |
LG Electronics Monitor 49VL5PJ 49 cali FHD 24/7 500cd/m2 IPS 91673 | 10 688 zł |
LG 49VL5PJ signage display Płaski panel Digital Signage 124,5 49VL5PJ | 13 335 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації LG 49VL5PJ-A
Ціни на LG 49VL5PJ-A |
---|---|---|---|---|
LG 49VL5PJ-A 49 " | від 6 022 zł | 12 пропозицій | ||
LG 55VL5PJ-A 55 " | від 9 258 zł | 10 пропозицій |