Монітор LG UltraWide 34WN780 34 " чорний
Відео 1Фото 15 |
Надширокоекранний багатоцільовий монітор з великим 34-дюймовим екраном UltraWideQHD-дозволу (3440x1440), підтримкою зображень з розширеним динамічним діапазоном, вбудованими стереодинаміками (2х7 Вт) і нестандартною ергономічною підставкою з кріпленням-струбциною, яке майже не займає місця на робочому столі. Завдяки цій підставці, екран має три ступені свободи, може легко переміщатися над робочим столом і змінювати свою орієнтацію зі стандартної горизонтальної (пейзажної) у вертикальну (портретну).
В основі екрану цієї моделі лежить 8-бітна IPS-матриця з коректною передачею кольору і високою піковою яскравістю (до 530 кд/м2). Монітор LG UltraWide 34wn780 позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2021 року, орієнтований на використання в складі робочих станцій для створення і обробки різного цифрового контенту. Підійде для 3D-моделювання та проєктування інженерних систем в CAD/CAE-пакетах. Буде корисний в задачах розробки / тестування ПЗ і інтерфейсних рішень. Крім вражаючого дозволу і хорошою деталізації (110 ppi), варто відзначити точну заводську калібрування, яка дозволяє використовувати цю модель для обробки фото - і відеоматеріалів.
Купити LG UltraWide 34WN780 34 " чорний
Lg Ultrafine 34WN780-BAEU 34" Monitor Czarny | 1 906 zł |
34" LG UltraWide 34WN780P-B - 3440x1440 - 75Hz - IPS - USB HUB - HDR10 - 5 | 2 060 zł |
Monitor LG UltraWide 34WN780P-B | 1 906 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Lg 34'' 34WN780P-B - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 1 797 zł |
Lg Ergo 34wn780p-b 34´´ Wqhd Ips Led Monitor 75hz Przezroczysty | 2 056 zł |