Monitor LG 24BK55YP 23.8 " czarny
Zdjęcia 10 |
LG 24BK55YP 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 24BK55YP 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 24" LG 24BK55YP-I | 435 zł |
24" LG 24BK55YP-B - 1920x1080 - 75Hz - IPS - 5 ms - Monitor | 534 zł |
Monitor LG 24BK55YP-I 23,8” 1920x1080px IPS | 699 zł |
LG 24BK55YP-B - 24'' | IPS | Full HD | 75 Hz | Głośniki | Pivot MON-LCD-LG | 503 zł |
Monitor LG 24BK55YP-B | 491 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →