Monitor LG DualUp 28MQ780 27.6 " czarny
Zdjęcia 18 |
LG DualUp 28MQ780 27.6 " czarny
Przekątna:27.6 "
Rozdzielczość:2560x2880 (16:18)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG DualUp 28MQ780 27.6 " czarny
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG Monitor LG 28MQ780-B 27.6 SDQHD 5ms Czarny | 2 799 zł |
28" LG DualUp Ergo 28MQ780-B SDQHD (2560x2880) USB 96W Hub Speakers - 5 ms | 2 825 zł |
LG 28MQ780 - 27.6'' | IPS | 2560 x 2880 | USB-C | HDR | Głośniki | Pivot M | 2 549 zł |
Monitor LG DualUp 28MQ780-B 27.6" 2560x2880px IPS | 2 550 zł |
Monitor LG DualUp 28MQ780-B 27.6" 2560x2880px IPS | 2 550 zł |
pokaż 10 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →