Monitor LG UltraGear 27GP950 27 " czarny
Wideo 17Zdjęcia 13 |
LG UltraGear 27GP950 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:160 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG UltraGear 27GP950 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor LG UltraGear 27GP950 27" 3840x2160px IPS 144Hz 1 msMonitor 27GN950 z technologią VESA Display Stream Compression (DSC) odznacza się rozdzielczością 4K, prędkością odświeżania 144 Hz i czasem reakcji 1 ms (GtG). Dodatkowo jest zgodny z technologiami HDR i G-SYNC oraz ma 10-bitową paletę kolorów obsługiwane przez jedno złącze DisplayPort i redukuje straty wizualne. Technologia Nano IPS umożliwia wier... więcejne odwzorowanie kolorów, zapewniając żywy obraz, natomiast technologia VESA DisplayHDR600 zapewnia dynamiczny kontrast na dużym ekranie UHD 4K. Ten monitor ze sprzętową kalibracją kolorów o rozdzielczości 4K UHD pokrywa 98% gamy kolorów DCI-P3 i ma 10-bitową głębię kolorów. Jest doskonałym wyborem do tworzenia profesjonalnych prac kreatywnych i gier. Electro.plZłóż skargę | 3 000 zł |
Monitor LG UltraGear 27GP950 27" 3840x2160px IPS 144Hz 1 msMonitor 27GN950 z technologią VESA Display Stream Compression (DSC) odznacza się rozdzielczością 4K, prędkością odświeżania 144 Hz i czasem reakcji 1 ms (GtG). Dodatkowo jest zgodny z technologiami HDR i G-SYNC oraz ma 10-bitową paletę kolorów obsługiwane przez jedno złącze DisplayPort i redukuje straty wizualne. Technologia Nano IPS umożliwia wier... więcejne odwzorowanie kolorów, zapewniając żywy obraz, natomiast technologia VESA DisplayHDR600 zapewnia dynamiczny kontrast na dużym ekranie UHD 4K. Ten monitor ze sprzętową kalibracją kolorów o rozdzielczości 4K UHD pokrywa 98% gamy kolorów DCI-P3 i ma 10-bitową głębię kolorów. Jest doskonałym wyborem do tworzenia profesjonalnych prac kreatywnych i gier.... Avans.plZłóż skargę | 3 000 zł |
Monitor LG UltraGear 27GP950 27" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms 27GP950-B.AEUMonitor 27GN950 z technologią VESA Display Stream Compression (DSC) odznacza się rozdzielczością 4K, prędkością odświeżania 144 Hz i czasem reakcji 1 ms (GtG). Dodatkowo jest zgodny z technologiami HDR i G-SYNC oraz ma 10-bitową paletę kolorów obsługiwane przez jedno złącze DisplayPort i redukuje straty wizualne. Technologia Nano IPS umożliwia wier... więcejne odwzorowanie kolorów, zapewniając żywy obraz, natomiast technologia VESA DisplayHDR600 zapewnia dynamiczny kontrast na dużym ekranie UHD 4K. Ten monitor ze sprzętową kalibracją kolorów o rozdzielczości 4K UHD pokrywa 98% gamy kolorów DCI-P3 i ma 10-bitową głębię kolorów. Jest doskonałym wyborem do tworzenia profesjonalnych prac kreatywnych i gier.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 3 000 zł |
Seria LG UltraGear (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 11 498 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 099 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 649 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 3 587 zł
26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 049 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 839 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 116 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 649 zł
gamingowy, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 159 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 675 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 348 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 260 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 5 489 zł
gamingowy, 44.5 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 285 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 897 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1900 R, IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 879 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 5 220 zł
gamingowy, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 4 679 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 043 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
Wideo recenzje
LG Ultra Gear 27 GP950 Unboxing| Next-Gen Monitors
13 lipca 20222 323 przegląd
Best 4K IPS HDMI 2.1 Monitor 2023? | BenQ Mobiuz EX2710U Long Term Review vs LG Ultragear 27GP950B
28 sierpnia 202317 871 przegląd
The Best 4K 144Hz Gaming Monitor? - LG 27GP950 Review
12 lutego 2022190 395 przegląd
Expand Your Immersion LG LED Sphere 2.0 Backlight LG 27GP950 & 27GN950 Ultragear Monitors
26 października 20231 321 przegląd
The Ultimate LG 27GP950 Review 4K 27'' LG Nano IPS HDR600 Panel HDMI 2.1 Monitor
1 września 202136 060 przegląd
LG 27GP950 World's First AdaptiveSync Certification LG 27GP850 Monitors
5 maja 20223 516 przegląd
The best LG 27GP950 settings for PS5 & Xbox Series X
12 lipca 202171 518 przegląd
LG 27GP950 IPS NANO HDR Scene by Scene Performance Review and Analysis 4K 27" HDR600 Test
30 sierpnia 20218 717 przegląd
LG 27" GP950 Review: The Best Next-Gen Gaming Monitor!
14 listopada 2021441 185 przegląd
LG 27GP950-B PS5 & Xbox Series X Quick Sample
13 czerwca 202117 853 przegląd
LG 27GP950 in depth! Settings, HDR, Samples & More!
20 czerwca 202178 843 przegląd
LG 27GP950 Vs LG 27GN950 Panel Review LG Nano IPS Technology SDR vs HDR Local Dimming Test
13 września 202131 605 przegląd
GIGABYTE M28U VS LG 27GP950 LOCAL DIMMING TEST Response Time UFO Test Demons Souls Playstation 5
17 września 202153 218 przegląd
LG ULTRAGEAR LG 27GP950 - IS IT WORTH IT?? FIRST IMPRESSIONS
17 maja 202134 076 przegląd
27GP950 LG UltraGear HDMI 2.1 Gaming Monitor Unboxing!
11 czerwca 202134 794 przegląd
The Best Monitor for PS5 & Xbox Series X! LG 27GP950 Review.
23 czerwca 202168 831 przegląd
Unboxing LG UltraGear 27GP950-B (HDMI 2.1 Monitor)
17 maja 202129 470 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 998 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 199 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 1 170 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 500 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, QLED, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 699 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR