Panel LCD LG 98UM5J 98 " czarny
Zdjęcia 6 |
LG 98UM5J 98 " czarny
Przekątna:98 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:500 cd/m²
Złącza:HDMI, LAN
System operacyjny webOS. Wbudowana pamięć 16 GB. Wbudowane moduły Wi-Fi i Bluetooth.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 98UM5J 98 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG Electronics Monitor wielkoformatowy 98UM5J 98 cali UHD IPS 500cd/m2 16/ | 39 898 zł |
Monitor wielkoformatowy 98UM5J 98 cali UHD IPS 500cd/m2 16/7 MON-DSG-LG-05 | 41 144 zł |
LG Electronics Monitor wielkoformatowy 98UM5J 98 cali UHD IPS 500cd/m2 16/ | 43 833 zł |
LG Electronics Monitor wielkoformatowy 98UM5J 98 cali UHD IPS 500cd/m2 16/ | 39 898 zł |
Monitor LG 98UM5J | 39 898 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →