Panel LCD LG 43UL3J-E 43 "
Zdjęcia 9 |
LG 43UL3J-E 43 "
Przekątna:43 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:300 cd/m²
Złącza:HDMI, LAN
Wbudowana pamięć 8 GB. Wbudowany moduł WiFi. System operacyjnywebOS 6.0.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 43UL3J-E 43 "
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG 43UL3J-H 43" UHD IPS 300 NITS 16/7 SOC WIFI 11312651000 | 2 538 zł |
LG 43UL3J MON-DSG-LG-054 | 3 249 zł |
No name LG 43UL3J-E 43" Poziomy/Pionowy 16/7 WebOS 300 cd/m2 8 ms 178° 384 | 2 354 zł |
Monitor LG 43UL3J-B | 3 998 zł |
LG 43UL3J-E Digital signage display 109,2 cm (43') IPS Wi-Fi 43UL3J-E | 1 984 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje LG 43UL3J-E
Ceny na LG 43UL3J-E |
---|---|---|---|---|
LG 43UL3J-E 43 " | od 1 983 zł | 11 oferty | ||
LG 50UL3J-E 50 " | od 3 174 zł | 7 oferty | ||
LG 55UL3J-E 55 " | od 4 846 zł | 1 oferta | ||
LG 65UL3J-E 65 " | od 4 191 zł | 13 oferty | ||
LG 75UL3J-E 75 " | od 6 628 zł | 13 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →