Uchwyt ścienny Hama 118057
Zdjęcia 4 |
Hama 118057 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hama 118057
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hama Uchwyt Ścienny do telewizora Full Motion Premium 37-90" VESA 800x400 | 604 zł |
Hama FULLMOTION TV Wall Bracket Premium - mounting kit 60 kg 90" 200 x 200 | 984 zł |
Hama Premium FullMotion XL 2 ramiona 37'' - 90'' UCH-SCI-HAM-129 | 988 zł |
Hama Uchwyt ścienny 118057 37'' - 90'' | 988 zł |
Uchwyt ścienny TV HAMA Premium, VESA 800x400 | 988 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →