Monitor LG UltraGear 24GQ50F 23.8 "
Wideo 10Zdjęcia 8 |
Zamknij
Menu
LG UltraGear 24GQ50F 23.8 "
23.8 "27 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG UltraGear 24GQ50F 23.8 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lg 24GQ50F-B 24GQ50F-B.AEUQ | 728 zł |
Monitor LG UltraGear 24GQ50F-B | 1 003 zł |
Lg Ultragear 24gq50f-b 24´´ Full Hd Va Led 165hz Gaming Monitor PrzezroczyWtyczka EU.LG 24GQ50F-B.Średn tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 724 zł |
Seria LG UltraGear (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 646 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 099 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 596 zł
26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 075 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 839 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 821 zł
gamingowy, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 099 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 199 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 340 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 260 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 675 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 5 487 zł
gamingowy, 44.5 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 900 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1900 R, IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 285 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 879 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 6 329 zł
gamingowy, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 4 679 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 999 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 520 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
Wideo recenzje
LG UltraGear 24GQ50F-B Responsiveness (including ghosting and overshoot)
23 grudnia 20223 241 przegląd
LG UltraGear 24GQ50F-B Menu System (OSD)
21 grudnia 202212 816 przegląd
LG 24GQ50F-B UltraGear Unboxing
8 września 202253 694 przegląd
Monitor power LEDs - love or hate? The LG UltraGear 24GQ50F doesn't have one!
1 grudnia 20228 000 przegląd
LG UltraGear 24GQ50F-B Review - Strong Contrast but is it Fast Enough?
21 grudnia 202226 700 przegląd
LG UltraGear 24GQ50F-B Viewing Angles
21 grudnia 20221 791 przegląd
LG 24GQ50F-B UltraGear Review
13 września 2022219 607 przegląd
LG 24GQ50F-B - LG Monitor Jenis VA Panel Dengan 165hz Paling Murah Dalam Pasaran! RM500+
30 września 20221 129 przegląd
LG 24GQ50F-B UltraGear Unboxing and review
12 marca 20235 318 przegląd
[4K]LG UltraGear 24GQ50F 모니터 리뷰
15 stycznia 2023224 przegląd
Modyfikacje LG UltraGear 24GQ50F
Ceny na LG UltraGear 24GQ50F |
---|---|---|---|---|
LG UltraGear 24GQ50F 23.8 " | od 724 zł | 3 oferty | ||
LG UltraGear 27GQ50F 27 " czarny | od 754 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →
od 667 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 729 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 696 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, HDR
od 800 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 795 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 739 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 729 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 780 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 809 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 599 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 758 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 750 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible