Okap Falmec Levante 120/600 Isola
Zdjęcia 5 |
Falmec Levante 120/600 Isola 2020 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Levante 120/600 Isola
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Levante Circle.Tech Isola 120 biały | 19 699 zł |
Okap kuchenny Falmec Levante Circle.Tech Isola 120 czarny | 19 699 zł |
Okap kuchenny Falmec Levante Circle.Tech Isola 120 grafit | 20 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →