Монітор Asus ZenScreen Go MB16AHP 15.6 " чорний (90LM04T0-B01170)
Відео 2Фото 7 |
Купити Asus ZenScreen Go MB16AHP 15.6 " чорний
Усі ціни 23 →Asus Monitor 15.6 cala MB16AHP IPS FHD mHdmi USB-C Głośnik bateria 4h prac | 1 367 zł |
ASUS MB16AHP - 15.6'' | IPS | Full HD | 1x micro-HDMI | 1x USB Type-C | Gł | 1 179 zł |
ASUS 15.6'' MB16AHP Czarny MB16AHP | 1 272 zł |
Asus Monitor 15.6 cala MB16AHP IPS FHD mHdmi USB-C Głośnik bateria 4h prac | 1 432 zł |
Asus Monitor 15.6 cala MB16AHP IPS FHD mHdmi USB-C Głośnik bateria 4h prac | 1 381 zł |
Легкий переносний монітор Asus Mb16ahp послужить вірним рішенням при необхідності використання другого екрану спільно з ноутбуком і підійде для виведення зображень з підключених мобільних пристроїв.
Мобільний екран
Конструктивно модель нагадує демонтовану верхню кришку умовного лептопа з сімейства портативних комп'ютерів Asus ZenBook. Лицьову панель монітора займає IPS-екран з розмірами по діагоналі 15.6 дюймів і стандартним дозволом транслюється картинки Full HD (1920х1080 пікселів). Час його відгуку виміряно в межах від 5 мс, частота розгортки становить 60 Гц, а кути огляду у вертикальній і горизонтальній площинах перегляду рівні 178°.
Автономне живлення
Робота монітора налагоджена в автономному режимі без підключення до мережі електроживлення. Енергетичним постачальником пристрою виступає акумуляторна батарея ємністю 7800 маг з підтримкою прискореної процедури зарядки за технологією Quick Charge 3.0. Повного заряду акумулятора вистачає на забезпечення 4 годин автономної роботи екрану зі 100-відсотковою яскравістю. Відеосигнал і живлення подаються на девайс через контактну групу симетричного роз'єму USB-C. При підключенні до нього смартфона висновок зображення з мобільного гаджета забезпечується за допомогою попередньо встановленої утиліти DisplayLink Presenter.
Практичний чохол
У підекранну рамку Asus Mb16ahp вбудовані динаміки формату 2 х 1 Вт, також у її правому куточку видніється отвір під фірмову ручку або олівець. Якщо вставити ручку в цю «дірку», то вийде найпростіша підставка. Однак набагато зручніше використовувати в якості опори комплектний чохол, що допускає установку монітора в альбомній або портретній орієнтації. При транспортуванні кейс захищає пристрій від пошкоджень. Важить мобільний монітор всього-на-всього 860 г.
- Вбудований акумулятор 7800 мАгод на 4 години автономної роботи.