Monitor Asus ZenScreen Go MB16AHP 15.6 " czarny (90LM04T0-B01170)
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Kup Asus ZenScreen Go MB16AHP 15.6 " czarny
Wszystkie ceny 29 →15" ASUS ZenScreen GO MB16AHP - 1920x1080 (FHD) - IPS - 5 ms - Monitor | 1 322 zł |
Asus Monitor 15.6 cala MB16AHP IPS FHD mHdmi USB-C Głośnik bateria 4h prac | 1 376 zł |
Monitor ASUS MB16AHP, 16', IPS, 16:9, 1920x1080 | 1 155 zł |
ASUS MB16AHP - 15.6'' | IPS | Full HD | 1x micro-HDMI | 1x USB Type-C | Gł | 1 179 zł |
Monitor ASUS ZenScreen Go MB16AHP 15.6" 1920x1080px IPS | 1 179 zł |
Lekki przenośny monitor Asus MB16AHP to właściwe rozwiązanie, gdy potrzebujesz użyć drugiego ekranu w połączeniu z laptopem i nadaje się do wyświetlania obrazu z podłączonych urządzeń mobilnych.
ekran mobilny
Konstrukcyjnie model przypomina zdemontowaną górną pokrywę warunkowego laptopa z rodziny komputerów przenośnych Asus ZenBook. Przedni panel monitora zajmuje ekran IPS o przekątnej 15,6 cala i standardowej rozdzielczości emitowanego obrazu Full HD (1920x1080 pikseli). Jego czas reakcji mierzony jest w zakresie 5 ms, częstotliwość odświeżania to 60 Hz, a kąty widzenia w płaszczyźnie pionowej i poziomej wynoszą 178°.
Zasilanie autonomiczne
Monitor jest ustawiony w trybie autonomicznym bez podłączenia do zasilania. Dostawcą energii do urządzenia jest akumulator o pojemności 7800 mAh z obsługą procedury przyspieszonego ładowania z wykorzystaniem technologii Quick Charge 3.0. Pełne naładowanie baterii wystarczy, aby zapewnić 4 godziny pracy na baterii przy 100% jasności. Sygnał wideo i zasilanie są dostarczane do urządzenia przez grupę styków symetrycznego złącza USB C. Po podłączeniu do niego smartfona obraz wyjściowy z gadżetu mobilnego jest dostarczany za pośrednictwem wstępnie zainstalowanego narzędzia DisplayLink Presenter.
Praktyczny przypadek
Ramka pod ekran Asus MB16AHP ma wbudowane głośniki 2 x 1 W, a w jej prawym rogu widać otwór na markowy długopis lub ołówek. Jeśli włożysz uchwyt do tego „otworu”, otrzymasz najprostszy stojak. Dużo wygodniej jest jednak użyć jako podpory kompletnej obudowy, która pozwala na montaż monitora w orientacji poziomej lub pionowej. Podczas transportu etui chroni urządzenie przed uszkodzeniem. Mobilny monitor waży zaledwie 860 g.
- Wbudowany akumulator 7800 mAh zapewnia 4 h pracy w trybie autonomicznym