Zlewozmywak kuchenny Blanco Lemis 45S-IF Mini 525115 605x500
Zdjęcia 5 |
Blanco Lemis 45S-IF Mini 525115 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Lemis 45S-IF Mini 525115 605x500
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Lemis 45 S-IF Mini 525114 Stal szczotkowana | 889 zł |
Zlew stalowy Blanco Lemis 45 S-IF Mini stal szlachetna szczotkowana 525114 | 914 zł |
Zlewozmywak BLANCO Lemis 45 S-IF Mini 525115 Stal szczotkowana | 880 zł |
Zlewozmywak Blanco Lemis 45 S-IF Mini stal szczotkowana (525115) | 899 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →