Кухонна мийка Blanco Lemis 45S-IF Mini 525115 605x500
Фото 5 |
Blanco Lemis 45S-IF Mini 525115 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Lemis 45S-IF Mini 525115 605x500
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Blanco Lemis 45 S-IF Mini stal szlachetna szczotkowana 525114 | 914 zł |
Zlewozmywak Blanco Lemis 45 S-IF Mini stal szczotkowana (525115) | 899 zł |
BLANCO Zlewozmywak LEMIS 45 S-IF Mini stal szcz. 525115 | 842 zł |
Zlew BLANCO LEMIS 45 S-IF MINI stal szczotkowana (korek AUTO) (525114) *** | 859 zł |
Zlew BLANCO LEMIS 45 S-IF MINI stal szczotkowana (korek AUTO) (525114) *** | 876 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →