Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 TUF OC
Відео 1Фото 15 |
Asus GeForce RTX 4070 TUF OC 12 ГБ / 2505 МГц12 ГБ / 2580 МГц |
|
Відеоприскорювач верхньої частини середнього цінового діапазону року на базі графічного процесора NVIDIA AD 104. GPU містить 5888 потокових процесорів, працює на частоті 2580 МГц, підтримує інтерфейс PCI-E v4.0 та DirectX 12 Ultimate. Об'єм пам'яті GDDR6X становить 12 ГБ, для обміну даними використовується 192-бітна шина. У новій лінійці відеоприскорювачів Ada Lovelace, представленій наприкінці 2022 року, використовуються допоміжні ядра наступного покоління, можливості яких недоступні для попередніх GPU NVIDIA.
Йдеться про спеціальні ядра для апаратного трасування променів та нове покоління тензорних ядер, які суттєво впливають на якість графіки в іграх, так і на загальний FPS. Asus GeForce RTX 4070 TUF Gaming OC 12GB GDDR6X займає проміжне положення в серії Ada Lovelace, істотно перевершуючи моделі RTX 4050 і RTX 4060, але при цьому помітно поступаючись потужністю RTX 4080 і RTX 4090 з її 24 ГБ.
За задумом виробника, вона є оптимальною заміною для GPU середнього класу трьох або чотирирічної давності. За рахунок оптимізації мікроархітектури RTX 4070 випереджає за продуктивністю попередницю RTX 3070, впритул наближаючись до топової моделі минулого покоління RTX 3080. Якщо усереднити ігрові результати GeForce RTX 4070 у 15 популярних блокбастерах останніх років, включаючи Starfield7 s Gate 3, то в середньому вийде трохи більше 90 кадрів в секунду при роздільній здатності 1440p та максимальних графічних налаштуваннях.
Asus GeForce RTX 4070 TUF Gaming OC 12GB GDDR6X - модифікована версія відеокарти з акцентом на якість та надійність. Вона відрізняється від референсної моделі NVIDIA RTX 4070 зовнішнім виглядом та системою охолодження. Металевий радіатор з тепловими трубками та три вентилятори Axial-tech забезпечують ефективне охолодження, а мінімалістичний дизайн із підсвічуванням Asus Aura Sync надає відеокарті стильного вигляду. Друкована плата має довжину 30 см, а сама відеокарта займає 3 слоти при встановленні в материнську плату. Тому виробник рекомендує використовувати цю відеокарту в стандартних зборках із корпусом Mid Tower та блоком живлення потужністю 650 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus GeForce RTX 4070 TUF OC
Усі ціни 20 →Asus Tuf Gaming Geforce Rtx 4070 Oc Edition 90YV0IZ0-M0NA00 Karta Graficzn | 2 800 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 TUF Gaming OC 12GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0494 | 3 149 zł |
Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4070 TUF Gaming OC 12GB DLSS 3 | 3 062 zł |
Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4070 TUF GAMING 12 GB GDDRX6 TUF-RTX4070- | 3 353 zł |
Модификації Asus GeForce RTX 4070 TUF OC
Ціни на Asus GeForce RTX 4070 TUF OC |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 TUF | від 2 919 zł | 5 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4070 TUF OC | від 2 800 zł | 20 пропозицій |