Відеокарта Asus GeForce GTX 1650 Phoenix OC GDDR6 (PH-GTX1650-O4GD6)
Відео 2Фото 7 |
Asus GeForce GTX 1650 Phoenix OC GDDR6 |
|
Недорога геймерська відеокарта базового рівня з профілями заводського розгону GPU і фірмовою системою охолодження на основі алюмінієвого радіатора з продуктивним 80-мм осьовим вентилятором Axial-tech на довговічному підшипнику. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії з популярної серії Asus Phoenix 2020-го року. Призначена для складання багатоцільових побутових та ігрових систем розумній вартості.
Орієнтована на ощадливих геймерів, які бажають отримати прийнятну ігрову продуктивність в роздільній здатності 1920х1080. Підійде для недорого апгрейда існуючих конфігурацій. На відміну від попередньої моделі (GeForce GTX 1650), відеокарта Asus GeForce GTX 1650 Phoenix OC GDDR6 отримала більш продуктивний графічний процесор TU116 (12 нм), що працює у зв'язці з швидкодіючою графічною пам'яттю GDDR6, яка замінила GDDR5. Ця модель здатна демонструвати стабільно високий фреймрейт в переважній більшості популярних ігрових проєктів 2015-2020 року в FullHD-дозвіл при середньо-високих/низьких, а часом і максимальних налаштуваннях якості графіки. До її переваг можна віднести гарну енергоефективність (не більше 100 Вт) і сумісність з бюджетними блоками живлення невеликої потужності (від 300 Вт).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus GeForce GTX 1650 Phoenix OC GDDR6
Karta graficzna Asus Phoenix GeForce GTX 1650 D6 OC 4GB GDDR6 (PH-GTX1650- | 936 zł |
Karta graficzna do gier ASUS Phoenix NVIDIA GeForce GTX 1650 OC Edition (P | 1 033 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! ASUS Phoenix GeForce GTX 1650 OC Edition 4GB GDDR6 - | 1 010 zł |