Відеокарта Asus Quadro RTX A4000 90SKC000-M5NAN0
Asus Quadro RTX A4000 90SKC000-M5NAN0 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus Quadro RTX A4000 90SKC000-M5NAN0
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta graficzna ASUS Quadro RTX A4000 16GB GDDR6 90SKC000-M5NAN0 | 5 301 zł |
ASUS Karta graficzna Nvidia RTX A4000 16GB, GDDR6, 4x DisplayPort, 140W,PC | 5 148 zł |
Karta graficzna Asus Quadro RTX A4000 16GB GDDR6 (VGAASUNVD0767) | 5 137 zł |
GPU Asus Nvidia RTX A4000 16GB 90SKC000-M5NAN0 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799z | 5 251 zł |
Karta graficzna Asus Nvidia RTX A4000 16GB, GDDR6, 4x DisplayPort, 140W,PC | 4 865 zł |
Karta graficzna Nvidia RTX A4000 16GB, GDDR6, 4x DisplayPort, 140W,PCI Gen | 5 145 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →