Відеокарта Asus Radeon RX 6400 Phoenix (90YV0H91-M0NA00)
Фото 8 |
Asus Radeon RX 6400 Phoenix |
|
Компактна та порівняно недорога дискретна відеокарта з початковим рівнем продуктивності. Однією з головних особливостей моделі є те, що вона є носієм прогресивної мікроархітектури RDNA 2 від AMD. Але незважаючи на це, загальний рівень продуктивності карти далеко не найвищий — її можливостей достатньо для того, щоб запускати популярні ААА-ігри зразка 2017-2022 років випуску в роздільній здатності FullHD, але якість графіки часто доведеться спускати до середнього рівня.
Зате з популярними кіберспортивними іграми особливих проблем виникати не повинно, тим більше, що пристрій підтримує популярні технології Radeon Boost та Radeon Anti-lag. Апаратну основу відеокарти Asus Radeon RX 6400 Phoenix складає графічний чип Navi 24 із 768 потоковими процесорами, а також 4 ГБ пам'яті GDDR6 із шиною 64 біт. Двослотова система охолодження має досить великий радіатор, який обдувається вентилятором Axial-tech з надійним подвійним кульковим підшипником. Набір інтерфейсів підключення може похвалитися роз'ємами HDMI v.2.1 та DisplayPort v.1.4a, при цьому картка підтримує можливість створення двох моніторних конфігурацій.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus Radeon RX 6400 Phoenix
Усі ціни 6 →ASUS Phoenix karta graficzna AMD Radeon RX 6400 4 GB GDDR6 AMD RDNA 2 PCIe | 551 zł |
Karta graficzna Asus Radeon RX 6400 Phoenix 4GB GDDR6 (PH-RX6400-4G) | 585 zł |
ASUS Phoenix Radeon RX 6400 4GB GDDR6 64bit | 699 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! ASUS Phoenix AMD Radeon RX 6400 4GB PCIe 4.0 4GB GDD | 582 zł |
ASUS Radeon RX 6400 Phoenix 4GB GDDR6 - darmowy odbiór w 22 miastach i bez | 699 zł |