Karta graficzna Asus Radeon RX 6400 Phoenix (90YV0H91-M0NA00)
Zdjęcia 8 |
Asus Radeon RX 6400 Phoenix |
|
Kompaktowa i stosunkowo niedroga dedykowana karta graficzna o wydajności na poziomie podstawowym. Jedną z głównych cech modelu jest to, że jest on nośnikiem progresywnej mikroarchitektury AMD RDNA 2. Mimo to ogólny poziom wydajności karty jest daleki od najwyższych - jej możliwości wystarczą, aby uruchomić popularne gry AAA modelu 2017-2022 w rozdzielczości FullHD, ale jakość grafiki często będzie musiała obniżyć się do średniego poziomu .
Ale z popularnymi grami eSports nie powinno być żadnych szczególnych problemów, zwłaszcza że urządzenie obsługuje popularne technologie Radeon Boost i Radeon Anti-lag. Podstawą sprzętową karty graficznej Asus Radeon RX 6400 Phoenix jest układ graficzny Navi 24 z 768 procesorami strumieniowymi, a także 4 GB pamięci GDDR6 z 64-bitową magistralą. Dwuslotowy układ chłodzenia ma dość duży radiator, który jest nadmuchiwany wentylatorem Axial-tech z niezawodnym podwójnym łożyskiem kulkowym. Zestaw interfejsów połączeniowych zawiera złącza HDMI v.2.1 i DisplayPort v.1.4a, a karta umożliwia tworzenie konfiguracji z dwoma monitorami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus Radeon RX 6400 Phoenix
Wszystkie ceny 7 →ASUS Phoenix karta graficzna AMD Radeon RX 6400 4 GB GDDR6 AMD RDNA 2 PCIe | 551 zł |
ASUS Radeon RX 6400 Phoenix - 4GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 608 zł |
Karta graficzna Asus Radeon RX 6400 Phoenix 4GB GDDR6 (PH-RX6400-4G) | 585 zł |
ASUS Phoenix Radeon RX 6400 4GB GDDR6 64bit | 699 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! ASUS Phoenix AMD Radeon RX 6400 4GB PCIe 4.0 4GB GDD | 582 zł |
ASUS Radeon RX 6400 Phoenix 4GB GDDR6 - darmowy odbiór w 22 miastach i bez | 699 zł |