Karta graficzna Asus GeForce GTX 1650 Phoenix O4GD6-P (PH-GTX1650-O4GD6-P)
Zdjęcia 9 |
Asus GeForce GTX 1650 Phoenix O4GD6-P |
|
Niedroga, klasy podstawowej karta graficzna do gier o niewielkich rozmiarach, fabrycznie przetaktowanych profilach GPU i prostym, dwuslotowym aluminiowym systemie chłodzenia opartym na aluminiowym radiatorze z wysoce wydajnym 80-milimetrowym wentylatorem Axial-tech na trwałym łożysku. Producent pozycjonuje kartę jako produkt z podstawowej półki cenowej z popularnej serii Asus Phoenix 2020.
Przeznaczony do montażu w wielofunkcyjnych systemach domowych i gamingowych w podstawowej półki cenowej. Karta graficzna Asus GeForce GTX 1650 Phoenix O4GD6-P jest przeznaczona dla oszczędnych graczy, którzy chcą uzyskać akceptowalną wydajność w grach podczas korzystania z monitorów o rozdzielczości FullHD. Nadaje się do niedrogich modernizacji istniejących konfiguracji wyposażonych w dość wydajne procesory wielordzeniowe.
W przeciwieństwie do poprzedniego modelu (GeForce GTX 1650), ta karta graficzna otrzymała mocniejszy procesor graficzny TU116 (12 nm), współpracujący z szybką pamięcią graficzną GDDR6, która zastąpiła GDDR5. Taka platforma jest w stanie wykazać stabilną wysoką liczbę klatek na sekundę w przeważającej większości popularnych projektów gier z lat 2015-2021 w rozdzielczości FullHD z ustawieniami jakości grafiki średnio-wysokiej/wysokiej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus GeForce GTX 1650 Phoenix O4GD6-P
DARMOWA DOSTAWA ! - ! asus Karta graficzna GTX 1650 PH OC 4G D6-P 128BIT G | 731 zł |
Asus Phoenix Gtx 1650 Oc 4gb Gddr6 Graphic Card Posrebrzany 90YV0EZ1-M0NA0 | 787 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! ASUS Phoenix NVIDIA GeForce GTX 1650 OC Edition Gami | 732 zł |
Asus VGA Phoenix GeForce GTX 1650 OC | 846 zł |