Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 TUF
Відео 1Фото 15 |
Asus GeForce RTX 4070 TUF 12 ГБ / 2505 МГц12 ГБ / 2580 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 TUF
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS VGA RTX4070 TUF-12G-Gaming 90YV0IZ1-M0NA00 | 3 106 zł |
Karta graficzna Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 12GB GDDR6X (TUF-RTX4070- | 3 138 zł |
Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070, 12GB GDDR6X | 3 592 zł |
Asus Tuf Rtx 4070 12gb Gddr6x Graphic Card Posrebrzany 90YV0IZ1-M0NA00 | 2 919 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 TUF GAMING 12GB GDDR6X - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki | 2 999 zł |
Відеоогляди
Модификації Asus GeForce RTX 4070 TUF
Ціни на Asus GeForce RTX 4070 TUF |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 TUF | від 2 919 zł | 5 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4070 TUF OC | від 2 799 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →