Karta graficzna Asus GeForce RTX 4070 TUF
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Asus GeForce RTX 4070 TUF 12 GB / 2505 MHz12 GB / 2580 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus GeForce RTX 4070 TUF
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS VGA RTX4070 TUF-12G-Gaming 90YV0IZ1-M0NA00 | 3 115 zł |
Karta graficzna Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 12GB GDDR6X (TUF-RTX4070- | 3 138 zł |
Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070, 12GB GDDR6X | 3 592 zł |
Asus Tuf Rtx 4070 12gb Gddr6x Graphic Card Posrebrzany 90YV0IZ1-M0NA00 | 2 919 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 TUF GAMING 12GB GDDR6X - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki | 2 999 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Asus GeForce RTX 4070 TUF
Ceny na Asus GeForce RTX 4070 TUF |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 TUF | od 2 919 zł | 5 oferty | ||
Asus GeForce RTX 4070 TUF OC | od 2 849 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →