Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 X3 OC (N40703-126XX-185252L)
Zdjęcia 3 |
INNO3D GeForce RTX 4070 X3 OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INNO3D 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INNO3D.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4070 X3 OC
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RTX 4070 12 GB Inno3D Twin X3 OC GDDR6X N40703-126XX-185252L | 3 283 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 X3 OC 12GB DLSS 3 | 2 850 zł |
Inno3D GeForce RTX 4070 X3 OC 12GB GDDR6X DLSS 3 GR-GFP-I3D-0024 | 2 699 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 X3 OC 12GB DLSS 3 | 2 850 zł |
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 X3 OC 12GB DLSS 3 N40703-126XX-185 | 2 844 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →