Karta graficzna Asus GeForce RTX 4090 TUF OG 24GB
Zdjęcia 11 |
Asus GeForce RTX 4090 TUF OG 24GB 24 GB / 2550 MHz24 GB / 2595 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus GeForce RTX 4090 TUF OG 24GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS TUF GeForce RTX 4090 24 GB OG Edition karta graficzna dla graczy NVID | 8 799 zł |
Karta graficzna Asus TUF Gaming GeForce RTX 4090 OG 24GB GDDR6X (TUF-RTX40 | 8 692 zł |
ASUS GeForce RTX 4090 TUF Gaming 24GB OG Edition DLSS 3 | 8 980 zł |
Modyfikacje Asus GeForce RTX 4090 TUF OG 24GB
Ceny na Asus GeForce RTX 4090 TUF OG 24GB |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4090 TUF OG 24GB | od 8 692 zł | 4 oferty | ||
Asus GeForce RTX 4090 TUF OG OC 24GB | od 8 699 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →