Płyta główna Asus TUF GAMING B550M-E WIFI (90MB17T0-M0EAY0)
Wideo 10Zdjęcia 9 |
Kompaktowa płyta główna 2021 micro-ATX z gniazdem AMD AM4 i chipsetem AMD B550 midrange. Zaprojektowany do pracy w tandemie z procesorami Ryzen 3000, 4000 i 5000 (generacja Matisse, Vermeer i Renoir). Jest członkiem popularnej linii gier The Ultimate Force, która koncentruje się na funkcjach i trwałości. W szczególności wykorzystuje ulepszoną podstawę komponentów (kondensatory z litego polimeru elektrolitowego, dławiki ferrytowe, zespoły MOSFET o niskiej rezystancji), co czyni go interesującym wyborem dla średniej klasy stacji roboczej opartej na 16-wątkowych procesorach Ryzen 7.
W przeciwieństwie do starszych płyt głównych TUF , model ten obsługuje szybki interfejs PCI-E czwartej generacji, umożliwiając reaktywne dyski SSD z szybkością transferu od 5000 MB/s do 7500 MB/s. Układ gniazd połączeniowych pozwala na zainstalowanie w systemie jednej masywnej karty graficznej, czterech pamięci RAM DDR4 4800, pary dysków SSD M.2 lub czterech dysków SATA3. Asus TUF GAMING B550M-E WIFI jest wyposażony w kontroler Realtek 2.5 Gigabit LAN oraz moduły bezprzewodowe Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) i Bluetooth v 5.2, które z łatwością obsłużą duży ruch w sieci. Za wysoką szybkość wymiany danych i niskie opóźnienia w bitwach sieciowych odpowiada karta Gigabit LAN firmy Realtek. Dodatkowo model ten jest wyposażony w złącze TPM do podłączenia kluczy szyfrujących, port COM oraz dodatkowe złącza do instalacji taśm RGB i ARGB.
Kup Asus TUF GAMING B550M-E WIFI
Płyta główna ASUS TUF Gaming B550M-E Wi-Fi | 650 zł |
Płyta główna ASUS TUF Gaming B550M-E Wi-Fi TUF GAMING B550M-E WIFI AM4 | 650 zł |
Modyfikacje Asus TUF GAMING B550M-E WIFI
Ceny na Asus TUF GAMING B550M-E WIFI |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B550M-E WIFI | od 650 zł | 3 oferty | ||
Asus TUF GAMING B550M-E | od 459 zł | 13 oferty |